Mesai Saatleri

  • Pazartesi09:00 - 18:00
  • Salı09:00 - 18:00
  • Çarşamba09:00 - 18:00
  • Perşembe09:00 - 18:00
  • Cuma09:00 - 18:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 13:30

E-Dış Ticaret Eğitimi

İnsanoğlunun belki de en büyük icadı olan internetin, bilgiye ulaşmanın en kolay ve zahmetsiz yolu olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Bu gerçeklik ışığında ulaşılan bilgilerin güvenirliliği zaman zaman kafa karışıklığına yol açmış olsa da doğru bilgi her zaman kendini göstermiştir. Bunu sağlayabilmek ve geleceğe yatırım yapmak isteyen birçok internet kullanıcısı, bilgi kirliliğinin önüne geçmek için doğru veriyi doğru içerikle, beklentileri karşılamayı amaçlayan web sitelerini yapmış oldukları araştırmalar ile üst sıralara çıkarmaktadır.

Çağın internete olan düşkünlüğü ile birçok eğitim kurumu ve kuruluşu eğitimleri gibi Türk Dışticaret Vakfı da bu yolu eğitim seçeneklerine ekleyerek farklı bir boyut kazandırmıştır. Böylelikle hemen hemen kimseye yabancı gelmeyen ve aşina olduğumuz “elektronik” kelimesi artık internetin vazgeçilmez parçası haline gelmiştir.

Türk Dışticaret Vakfı’nın geleceğin mesleği olarak tanımladığı dış ticaret de artık elektronik ortamda kendine yer edinmiştir. Bu kapsamda bu sektöre giriş yapmak isteyen birçok kişi zamandan tasarruf edebileceği eğitimleri tercih etmektedir. E-dış ticaret eğitimi ile interneti ve ticareti bir araya getirerek öğrenmenin sınırı olmadığını ve hazırlanan içeriklerle dış ticareti kolay öğrenmenin yolunda ilk adımları atıyor olmanın güveni ticarete giriş yapılmaktadır.  

E-Dış Ticaret Eğitimini Kimler Almalı?

Öğrenmenin zaman ve mekân sınırlaması olmadan dış ticaret ile uğraşmak isteyen öğrenci, emekli, ev hanımı, öğretmen, avukat vb. birçok meslek dalındaki herkes e-dış ticaret eğitimine katılabilir ve bu pazardan kendi payını oluşturabilir.

E-dış ticaret eğitimi ile elektronik ortamda nasıl pazar bulunabilir, ürünler nasıl çeşitlendirilir, ürünlerin stok durumları gibi birçok konuda bilgi sahibi olunmakta ve eğitimin sonunda verilen sertifikalar ile yapılan iş belgelendirilmektedir.

E-Dış Ticaret Eğitim Ücretleri

Uzman kadrosu ile yılların vermiş olduğu tecrübeyi bir arada sunan Türk Dışticaret Vakfı ile en güncel mevzuat bilgilerini kolay ve hızlı öğrenmenin yolunda dış ticarete büyük bir adım atabilirsiniz. Vermiş olduğu diğer eğitimlerinin yanında uygun fiyatları ile e-dış ticaret eğitimlerine www.tdvsem.com ile ulaşabilir ve demo bağlantısından örnekleri inceleyebilirsiniz.

Eğitim ve diğer detaylar için İletişim