Mesai Saatleri

  • Pazartesi09:00 - 18:00
  • Salı09:00 - 18:00
  • Çarşamba09:00 - 18:00
  • Perşembe09:00 - 18:00
  • Cuma09:00 - 18:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 13:30

Dış Ticaret Uzmanlık Eğitim (Ankara 106. Dönem, İstanbul 68. Dönem ve Bilkent 6. Dönem )

80 saatlik Dış Ticaret Uzmanlık Eğitim programımız bugün itibari ile sona ermiştir. Bu hafta itibari ile tüm sertifikalar adresinize teslim edilecektir. Bu süreçte 64 saat ve 80 saatlik eğitimlerimize katılan tüm katılımcılarımıza yaşanan pandemi sebebi ile eğitimlerimize ZOOM üzerinden devam ettiği sürece göstermiş oldukları sabır ve destekleri için ayrıca teşekkür ederiz. Bu bir süreçti ve elbet eski günlerimize geri dönecek olmamız en büyük umudumuz olarak yerini koruyacaktır.

 Dış Ticaret Uzmanlık Eğitim 

Ankara 106. Dönem, İstanbul 68. Dönem ve Bilkent 6. Dönem deki tüm katılımcılarımız bundan sonra devam edecek yeni Eğitim programımıza ZOOM aracılığı ile 25 Nisan itibari ile tekrar bağlanabilir. Ayrıca örgün eğitimlerimize başladığımızda sizlere 1 yıl süre ile açılan tüm ders programları iletilmeye devam edecek olup eksik gördüğünüz derslere telafi amaçlı ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Bununla birlikte almış olduğunuz eğitimlerimizdeki tüm eğitimenlerimizden ihtiyacınız olan durumlarda süresiz olarak destek alabilirsiniz. Artık Türk Dışticaret Vakfı'nın mezun öğrencilerinden olduğunuz için her birinize süresiz kapımızın açık olduğunu bilmenizi isteriz.

Uzaktan eğitim platformlarımıza sizlere verilen şifre ile hala erişim sağlayabilir ve MEB sınavı için hazırlanabilirsiniz. Örnek sorular var mı diye sorularınızın cevabı ise; uzaktan eğitim platformundaki soruları çözmeniz yeterli olacaktır (Kendimizi Sınayalım başlıklı içerikler). MEB sınavı ile ilgili duyurularımız konusunda endişe taşımamanızı ve bakanlıktan gelecek olan bildirimlere göre sizlere güncel tarihler hakkında bilgi verilecektir. Tahmini tarih olarak soracak olan arkadaşlarımız için ise büyük ihtimalle Eylül ve Ekim ayları olacağı bilgisini paylaşabiliriz.

Bu süreçte bizlerle beraber olduğunuz ve gösterdiğiniz anlayışa teşekkür eder, sağlıklı günlerde tekrar görüşmek temennisi ile iyi hafta sonları dileriz. Evde kalın sağlıkla kalın.

Türk Dışticaret Vakfı

Eğitim ve diğer detaylar için İletişim