Mesai Saatleri

  • Pazartesi09:00 - 18:00
  • Salı09:00 - 18:00
  • Çarşamba09:00 - 18:00
  • Perşembe09:00 - 18:00
  • Cuma09:00 - 18:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 13:30

Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi Nedir?

Bir işte uzmanlaşmak için ciddi bir eğitimi ve akabinde tecrübeyi beraberinde getirmektedir. Türk Dışticaret Vakfı olarak vermiş olduğu tüm eğitimler gibi Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimini iş adamı, üst düzey yönetici olarak yurtiçi ve yurt dışında yıllarını dış ticaret sektöründe çalışanları bir araya getirerek oluşturmuş olduğu eğitmenleri ile uzun yıllardır binlerce kişiye vermektedir.

Peki nedir Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi? Her biri kendi alanında uzman olan eğitmenlerin hazırlamış olduğu müfredat ile birlikte 64 ve 80 saat süreli yoğun bilgi barındıran ve verilen bilgilerin uygulama örnekleri ile sonlandırılan bir eğitim programıdır. Bu eğitim ile hem Türk Dışticaret Vakfının ayrıcalıklı mezunları arasına girmiş hem de dış ticaret uzmanlığı için büyük bir adımı atmış olmaktasınız.

Alınan eğitim kapsamında dış ticaret için bilinmesi gereken tüm temel bilgileri alarak yapılan vaka analizleri ve workshoplar ile hangi bilgiyi nerede, nasıl kullanacağınızı öğrenmiş olarak mezun olmaktasınız. Eğitim sonunda almış olduğunuz sertifikaları MEB sertifikası ile de taçlandırarak dış ticaret uzmanlık eğitimini sonlandırmış olursunuz.

Kendini geliştirmeyi, üretmeyi ve faydalı kazanımlar sağlamayı amaçlayan herkes A-Z’ye tüm bilgilerin verildiği Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimine gönül rahatlığı ile Türk Dışticaret Vakfı güvencesi ile katılabilmektedir.

Eğitime harcanan her bedelin yerini bulduğu Türk Dışticaret Vakfı’nın sunmuş olduğu Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi rakipleri arasında uzman kadrosu ile birçok eğitim kurumundan sıyrılmaktadır. Vakfımızın ayrıcalıklı öğrencilerinden olmak isteyen tüm katılımcılar sadece tdvsem.com adresini ziyaret ederek hem mesleklerinde, hem gelecek yaşamlarında kendilerine bambaşka fırsatların açılabileceği gerçeği ile tanışacakları kapıyı aralamış olacaklardır.

Eğitim ve diğer detaylar için İletişim