Mesai Saatleri

  • Pazartesi09:00 - 18:00
  • Salı09:00 - 18:00
  • Çarşamba09:00 - 18:00
  • Perşembe09:00 - 18:00
  • Cuma09:00 - 18:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 13:30

Online Dış Ticaret Eğitimi

Ülkemizle birlikte tüm dünyanın ortak savaş verdiği ve hayatlarımızı büyük oranda kısıtlayan Pandemi birçok iş kolunun yeniden revize edilmesine sebep olmaktadır. Bunlardan en önemlisi eğitim sektöründe kendini göstermektedir. Birçok eğitim kurumu, eğitimlerine vermiş oldukları zorunlu arayı telafi etmek amacı ile çağın ürünü internetin nimetlerinden faydalanır hale gelmiştir.

Türk Dışticaret Vakfı olarak bu sürecin kısa sürede kontrol altına alınacağı yönündeki olumlu düşüncesini korumakla beraber eğitimlerine ara vermeden devam etmektedir. Pandeminin göstermiş olduğu en önemli gerçekliğin, üretime dayalı bir toplum ve haliyle ihracatın kapılarının açılması olduğudur. Bu süreçte eğitimlerine uzman kadrosu ile online olarak devam etmektedir.

Online Dış Ticaret Eğitimlerine tdvsem.com adresinden kolaylıkla kayıt olabilir ve zor günlerden geçerken gelecek için umut ışığınızı yakabilirsiniz. Örgün eğitimlerimiz ile Ankara ve İstanbul da sınırlı kaldığımız dış ticaret uzmanlık eğitimlerimize tüm Türkiye’de olmak üzere online dış ticaret eğitimleri ile yanınızda oluyoruz.

Mekân özgürlüğü tanıyan ve dış ticarete konu olan tüm bilgileri eğitmenlerimiz ile bire bir canlı bağlantılar ile alabilir, sorularınızı sorabilir ve eğitim sonunda hiçbir zaman geçerliliğini yitirmeyen sertifikalarınıza sahip olabilirsiniz. Online dış ticaret eğitimi ile Türk Dışticaret Vakfı’nın ayrıcalıklı mezunları arasına girmeye hak kazanarak ömür boyu sürecek eğitmenlerimizin desteklerine de sahip olabilirsiniz. Online dış ticaret eğitimi ile sadece vakfımıza ait yayını olan dış ticaret mevzuat kitabına da sahip olarak mevzuat bilginizi taze tutabilirsiniz. 

Online Dış Ticaret Eğitim Ücretleri

Verilen eğitimin kalitesi, eğitmenlerin uzmanlıkları göz önünde bulundurulduğunda rakiplerinin çok ilerisinde bulunan eğitim anlayışı ile belirlenmiş olan en uygun online dış ticaret eğitim ücretlerine tdvsem.com adresinden ulaşabilirsiniz.

DIŞ TİCARET UZMANLIK EĞİTİMİ UZAKTAN EĞİTİM DEMO:

http://demo.tdvsem.com
Ad:demo
Şifre: demo123654

Eğitim ve diğer detaylar için İletişim