Mesai Saatleri

  • Pazartesi09:00 - 18:00
  • Salı09:00 - 18:00
  • Çarşamba09:00 - 18:00
  • Perşembe09:00 - 18:00
  • Cuma09:00 - 18:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 13:30

DIŞ TİCARET EĞİTİMİNDE DİJİTALLEŞMENİN ÖNEMİ

Dünyayı etkisi altına alan ve her yeni gün farklı bir yasak ve kısıtlama ile karşı karşıya kaldığımız bir yıllık süre içerisinde dijital dünyanın her sektör ve alanda kendini açık ara hissettirmesi ile önemi kaçınılmaz bir hal aldı. Birçok sektör işlemlerini dijital dünyanın imkânları ile yerine getirmeye başlarken, en çok etkilenen hiç şüphesiz eğitim sektörü oldu. 
Her geçen gün üretimin eksikliğini hissettiğimiz ve ülkemiz için büyük değer kaybetmesine neden olan bu gereklilik için, Türk Dışticaret Vakfı olarak yeni ihracatçılar yetişmek için büyük çaba içerisinde eğitimlerimize hız kesmeden devam kararı almak bu konuda ki açıklığı bir nebze olsun kapatma yönünde atmış olduğumuz büyük bir adım oldu. 
Pandeminin ortaya çıktığı günlerde herkez için yeni olan ZOOM eğitimleri gün geçtikçe firmaların ve bireysel katılımcıların en gözde ilgi odağı olmaya başladı. Bu süreçte açılan her Dış Ticaret Uzmanlık Eğitim programlarımız birçok katılımcı ile açılmaya ve yüzlerce mezun vermeye devam etmektedir. 
Yedincisini düzenlediğimiz ZOOM 7 Dış Ticaret Uzmanlık Eğitim programımız yoğun katılım ile 30 Ocak 2021 tarihinde başlamış olup tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz. Sürekli hale gelen bu eğitimlerimiz ülkenin büyük ve küçük ölçekli ihracatçılarını bir araya getiren İhracatçı Birliklerinin de dikkatini çekmiş ve AKİB (Akdeniz İhracatçı Birlikleri) başta olmak üzere İİB (İstanbul İhracatçılar Birliği) ile eğitimlerimiz süreklilik kazanmıştır. 
Üretimin olduğu, ihracat kapasitesinin her geçen gün arttığı bir ülke için Türk Dışticaret Vakfı ile eğitimlerimizle ilgilenen her kesimden ve sektörden katılımcılarımızın olduğu nice başarılı eğitimler ve birbirinden değerli mezunlarımız ile uzun yıllar sürecek olan desteklerimizle yanınızda olmaktan büyük mutluluk içerisinde olacağımız en büyük taahhütlerimizin arasındadır.

Eğitim ve diğer detaylar için İletişim