Mesai Saatleri

  • Pazartesi09:00 - 18:00
  • Salı09:00 - 18:00
  • Çarşamba09:00 - 18:00
  • Perşembe09:00 - 18:00
  • Cuma09:00 - 18:00
  • Cumartesi-Pazar09:00 - 13:30

ZOOM ile Dış Ticaret Eğitimi - Teşekkürler

Kurulduğu günden bugüne Ankara ve İstanbul da örgün olarak vermiş olduğu Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi ile binlerce mezun veren Türk Dışticaret Vakfı yaratmış olduğu farkındalık ile yine kendinden beklenileni göstermiş ve dış ticareti her koşulda öğretmeye devam etme kararı almıştır.
Dünyanın savaş verdiği ve ne zaman normale döneriz sorusunun bir türlü cevap bulamadığı şu günlerde ihracatın ülke ekonomisine, çiftçisine, tarımına ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiştir. İthalata yönelik ekonomi ile dışa bağımlılığın bu gibi olağanüstü durumlarda insanların tüketim mallarını her geçen gün daha fazla fiyatlara aldığını, bunun yanında yaşanan durumla ilgili kazancını kaybeden birçok kişinin ekonomik olarak dar boğazda olması bu ürünleri alınır halden çıkarmakta olduğunu göstermiştir. 

ZOOM ile Dış Ticaret Eğitimi Katılım

Ortaya çıkan tablo her geçen gün daha vahim bir hal alırken ülkemizin toparlanması ve ihracata dönük ekonomi ile yeniden gelişebilmesi için Türk Dışticaret Vakfı, kişileri dış ticarete yöneltmek ve bu konu da eğitimin ne kadar önemli olduğunu yeniden vurgulamak için kısıtlı olan şartlarda ZOOM ile tüm Türkiye’de eğitimlerini vermeye devam etmiştir. 
25 Nisan 2020 Cumartesi günü bir ilki gerçekleştirerek Ankara ve İstanbul dışında diğer illerin de yoğun katılımı ile düzenlemiş olduğu, uzman ve tecrübeli eğitmenlerle verimli bir eğitimin ilk adımını atmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Katılan tüm öğrencilerimize göstermiş oldukları ilgi için Türk Dışticaret Vakfı olarak teşekkür eder, bizimle birlikte oldukları ve aynı amaca hizmet ediyor olmanın mutluluğunu beraber yaşıyor olmaktan büyük bir sevinç duyduğumuzu bilmenizi isteriz.

Eğitim ve diğer detaylar için İletişim